Bestyrelsen

Al kontakt til bestyrelsen skal ske på bestyrelsen@akdtu.dk.
Emails sendt til individuelle bestyrelsesmedlemmer, uden forudgående aftale, vil ikke nødvendigvis blive besvaret.

 

Formand

Lejlighed: 13
Navn: Mathias Londin Larsen
Email: formand@akdtu.dk

 

Medlemmer

Lejlighed: 9
Navn: Daniel Zolfaghari Moghaddam
Email: daniel009@akdtu.dk
Lejlighed: 201
Navn: Mie Pedersen
Email: mie201@akdtu.dk
Lejlighed: 203
Navn: Finn Engelbrecht Ruby
Email: finn203@akdtu.dk
Lejlighed: 221
Navn: Jonas Friis Pedersen
Email: jonas221@akdtu.dk

 

Suppleanter

Lejlighed: 24
Navn: Preben Alstrøm
Email: preben024@akdtu.dk
Lejlighed: 218
Navn: Karina Knudsen
Email: karina218@akdtu.dk

Andelshavere/beboere og andre interesserede kan kontakte administrationen, 4B, på clara@4b.dk eller pernille@4b.dk eller ringe i åbningstiden på telefon 33 11 52 00.

I hastesager, såsom akut opstået skade eller lignende udenfor 4B’s åbningstid, kan formanden kontaktes på +45 31 49 07 58.
Hvis der ikke bliver svaret, så læg en besked på telefonsvarer og/eller send en sms med kontaktinfo og kort beskrivelse af problemet og send en email til bestyrelsen@akdtu.dk ligeledes med kontaktinfo og beskrivelse.

Skriv et svar